Projeler


Bizimtepe Aydos
Gayrimenkul sektörünün iki büyük ismi Halk GYO ve Vakıf GYO güvencesiyle, İstanbul’un en gözde bölgelerinden Sancaktepe’de hayata geçen, ailenin, huzurla yaşamanın, samimiyetin ve güvenin kıymetini bilen “Bizimtepe Aydos” projesi, yemyeşil Aydos Ormanı’nın kıyısında yükseliyor. 
 
Bizimtepe Aydos, 95 bin m2 alan üzerinde, 13’er katlı 17 bloktan ve toplam 1037 daireden oluşmaktadır. % 90 peyzaj alanına sahip projede 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri bulunmakta; hobi bahçeleri, bisiklet ve koşu parkurları, çocuk oyun alanları, çardaklar ve süs havuzları, çim amfiler ile özel anaokulu ve ticari birimlerin olduğu çarşı yer almaktadır. 
 
Bizimtepe Aydos, İstanbul Finans Merkezi’ne ve büyük ölçekli AVM’lere yakınlığı, ulaşım ağlarının merkezinde yer alması ile dikkat çekmektedir.
 
Rönesans Maltepe
Rönesans Maltepe projesi , İstanbul Anadolu Yakası'nın Maltepe ilçesinde geliştirilen alışveriş merkezi, ofis ve rezidans bloklarından oluşan, bulunduğu bölgeye zenginlik katan bir projedir.
 
Proje E-5 ana arteri üzerindeki konumu, Maltepe Esenkent metro durağının projenin hemen önünde yer alıyor olması , ulaşım kolaylığı ve merkezi lokasyon özellikleriyle ön plana çıkmaktadır.
 
Karma Kullanım özelliğiyle bölgede yeni bir merkez olan projede, 55.000 m2 kiralanabilir alana sahip, dünyaca ünlü markaların bulunacağı bir AVM ve 20 katlı bir ofis bloğu bulunmaktadır.
 
Projenin orta bölümünde bulunan bahçe teras da lüks restaurant ve cafeler bulunmaktadır.
 
AVM alanı içerisinde yer alan meydan bölümünde konser ve çeşitli sanatsal ve kültürel etkinliklere de evsahipliği yapmaktadır. 
 
225 rezidans dairesinden oluşan lüks ve şık bir mimari anlayışla hazırlanan daireler açık havuz, sosyal donatı alanları ve AVM bölümüne direk geçiş imkanlarıyla tüm imkanları karşılayacak bir anlayışla tasarlanmıştır.
 
1+1,2+1,3+1 daire tiplerinin bulunduğu projede farklı cephelerde tüm istek ve taleplere göre tasarlanmış daireler bulunmaktadır..